ZKO Divišov

Divišov na Osmičce 718

 

Dne 4.5.2013 se koná Členská schúze ve vinárně v Divišově.Všichni členové jsou srdečně zváni.Zahájení je od 16.oo hod.
DOPORUČUJEME
4dox.cz - Značkové originální výrobky s výšivkami pro psy i páníčky

 

TOPlist

 

I na Štědrý den se u nás na cvičáku běhalo. 24.prosince 2011 dopoledne se sešlo pár statečných, aby změřili své síly v závodě VÁNOČNÍ JUMPING. Výkony nebyly nic moc, čistý běh se nepodařil nikomu, asi už všichni mysleli víc na Ježíška.

Vítězství se konečně dočkala Krú, Alfík by se dvěmi chybami ulovil druhé místo, ale jako jediného závodníka jsem ho nakonec do hodnocení nezahrnula. Druhá příčka se tak uvolnila pro Dorinku a jako třetí na bedně stála zase Honey. Pár fotek ZDE  

*****

22.října 2011 proběhl na farmě Blaník v Ostrově u Vlašimi první ročník farmářských trhů a sdružených pejskařských akcí s názvem PODBLANICKÁ PEJSKIÁDA.  ZKO Divišov zaštiťovalo všechny psí akce po stránce úřední, hlavní organizace se ujal Český svaz ochránců přírody Vlašim.

Ráno na svou trať vyběhli canicrosaři, pokračovalo se výstavou psů kříženců, následoval minizávod agility a odpolední program nabídl doplňkové soutěže jako chytání piškotů a aport buřtů. Členové ZKO Divišov se v konkurenci rozhodně neztratili. Bodovali jak v canicrosu, tak v doplňkových soutěžích i v agility. Podrobné výsledky jsou ke stažení ZDE.

Poděkování patří hlavní koordinátorce Katce Červenkové, která se sama účastnila se svými psy všech soutěží a ještě stihla vše i organizovat, takže díky za uspořádání prima akce a věřím, že prvním ročníkem to neskončí. Fotky ZDE a ZDE

*****

15.října 2011 proběhl na našem cvičáku historicky první neoficiální závod agility s názvem I. AGILIÁDA. Počasí vyšlo na jedničku, takže doufám, že se všem u nás líbilo, pěkně si zaběhali a příjemně strávili slunečný říjnový den. Agiliťáci ZKO Divišov se opravdu snažili a bodovali snad v každé soutěži, dokonce i první tři místa v součtu patřili domácím.

Velké poděkování patří všem pomocníkům, kteří se velkou měrou podíleli na hladkém průběhu celé akce. Díky díky díky.

Fotky a video z akce si můžete prohlédnout ZDE a ZDE

*****

24.záři.2011 proběhl závod dle NZŘ "Memoriál Jirky Pokorného" závodilo se v kategoriích ZZO,ZM,ZVV1.

Fotografkám z pyšel děkujeme za fotky, které si můžete prohlédnout ZDE, ZDE a ZDE

E-mail: zko.divisov@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one